خرید داربست درتهران

 

در این مقاله به بررسی نکاتی می پردازیم که بتوانید در زمینه خرید لوله داربستی، راهنمای کاملی داشته باشید. باید بدانید که راهنمای خرید لوله داربستی بسیار ساده خواهد بود و پیچیدگی نخواهد داشت زیرا لوله های داربستی دارای تنوع بالایی نیست.

اگرچه این محصول دارای انواع مختلفی نیست اما از آن جایی که این محصول در ارتباط مستقیم با جان مردم است، بایسته است در هنگام انتخاب این مقاطع، دقت فراوانی داشته باشیم

 

خرید لوازم داربست در تهران

خرید لوازم داربست در تهران

لوله داربستی چیست؟ 

لوله داربستی سیاه یا Scaffolding Pipes یک لوله درزدار است که با ورق ST35 یا ST37 تولید می شود. از لوله های داربستی در سازه های داربست استفاده می شود. معمولاً داربست ها در ساختمان سازی به عنوان اسکلت سازه استفاده می شوند.

این نوع لوله ها برخلاف سایر لوله های درزدار ، تست گاز یا تست آب را نمی گذارنند زیرا این لوله ها در انتقال سیالات نقشی ندارند. از آنجایی که این لوله ها تست نمی شوند به لوله های تست مردود یا پلیسه معروف هستند. باید توجه داشت که نگذراندن تست های فشار آب یا فشار گاز به این معنا نیست که این لوله به طور کلی مورد تست قرار نمی گیرند بلکه تنها این لوله ها تست های هیدرواستاتیکی را پاس نمی کنند و در عوض مقاومت این لوله ها در برار فشار ارزیابی می شود

نکات قبل از خرید لوله های داربستی

همان طور که در قسمت های قبل ذکر شد، لوله های داربستی انواع گوناگونی ندارند و کاربرد محدودی دارند اما حجم استفاده شده از این لوله ها بسیار زیاد است. آنقدر حجم استفاده شده از این محصولات زیاد است که تقریباً یافتن کسی که این لوله را ندیده باشد، امری غیر ممکن است. از لوله های داربستی که جزو لوله های صنعتی محسوب می شوند، به عنوان وسیله ای برای انتقال محصولات استفاده نمی شود اما برای حفظ سلامت جان افراد باید توجه خاصی به این لوله ها داشت.

 

خرید داربست درتهران

خرید داربست درتهران

 

سایز لوله های داربستی

لوله های داربستی در سایز 1.2 1 اینچ و در ضخامت های 2، 2.5 و 3 میلیمتر عرضه می شوند. معمولا این لوله ها در طول 6 متر به بازار عرضه می شوند اما می توان این لوله ها را در طول 3 متر نیز در بازار یافت.

 

برترین برندهای لوله داربستی در ایران

در ایران کارخانه های زیادی در زمینه تولید انواع لوله ها فعایت می کنند. لوله داربستی نیز جزو محصولات تولید شده در همین کارخانه ها است. لازم به ذکر است که لوله های داربستی تولید شده در این کارخانجات با یکدگیر تفاوت فاحشی ندارند و کیفیت آن ها تقریباً یکسان است. مهم ترین کارخانه هایی که در تولید لوله داربستی نقش دارند می توان به کارخانه های ساوه، اصفهان، تهران، قم و سپاهان اشاره کرد که لوله داربستی ساوه و لوله داربستی اصفهان پرفروشترین لوله های داربستی محسوب می شود.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.