خرید عمده بست داربست

خرید عمده بست داربست

خرید عمده بست داربست

در اکثر پروژه های ساختمانی برای دسترسی به ارتفاع های بالای 2 متر نیاز به سازه های موقت به نام داربست می باشد که در آن بست داربست بندی نقش کلیدی را ایفا می کند. در واقع این گونه بست ها قطعات فلزی می باشند که با استفاده از پیچ و مهره لوله های داربستی را به یکدیگر متصل می کنند.

این محصولات در ابعاد و سایزهای متفاوتی که متناسب با کاربرد مشتریان می باشد تولید و در بسته بندی هایی به صورت عددی به بازار عرضه می شود.

در بازار برندها و مدل های زیادی وجود دارد که هر کدام مشخصات فنی و کاربردهای مخصوص به خود را دارد. در ادامه قصد معرفی این محصول در کنار بررسی مشخصات فنی آن را داریم تا بتوانید خرید مطمئنی داشته باشید.

خرید عمده بست داربستتولید کننده بست داربست

این قطعات با استفاده از چدن داکتیل و وزن بین 1.3 تا 1.6 گرم تولید می شوند. در واقع چدن داکتیل آلیاژی از آهن با استحکام بسیار بالا می باشد که توانایی تحمل وزن و فشار بالایی دارد ضمن آنکه مقاومت کششی آن بسیار بالا می باشد.

مراحل تولید این محصول شامل مراحل ریخته گری قطعات، خرد کردن، جداسازی قطعات، ماشین کاری، کنترل مواد از لحاظ کیفیت و ساختار، پلیسه گیری، مونتاژ، کنترل نهایی و بسته بندی می شود. بست های داربست را معمولا در انواع مختلفی برای کاربردهای متفاوت تولید می کنند چرا که یکی از المان های اصلی در انتخاب و خرید این محصول نوع طراحی آن می باشد.

ضمن آنکه می توانید با شناخت بست ها در انتخاب خود دقت کنید می توانید از پیمانکار و یا مشاوران فروش مرکزآهن کمک بگیرید. انواع بست داربستی به شرح زیر است.

انواع بست داربست بندی

 • بست داربست چهارپیچ
  از میان انواع بست داربستی، نوع چهار پیچ بیشترین کاربرد را در ساختمان سازی و برای داربست بندی دارد. نصب این نوع از بست ها به وسیله چهار عدد پیچ، چهار عدد مهره و چهار عدد واشر و همچنین دو برگه میسر می باشد. وزن آن برابر با 1300 تا 1650 گرم بوده و این نوع از بست ها قابلیت اتصال دو عدد لوله به شکل 90 درجه را دارد.
 • بست دو پیچ
  تولید این نوع بست تنها در صورت سفارش مشتری و برای کاربردهای خاص در اتصالات لوله استفاده می شود. از دیگر مشخصات فنی آن تولید این نوع بست با استفاده از داکتیل نشکن و به وزن 1400 گرم می باشد.
 • بست تک پیچ
  بست های تک پیچ مانند انواع دو پیچ بوده با این تفاوت که کوچکتر است و با استفاده از یک پیچ اتصال صورت می گیرد. عمده کاربرد آن در اتصالات داربست های ساختمانی، غرفه ها و گلخانه های فلزی می باشد. وزن آن برابر با 800 گرم بوده و در بسته بندی های 50 عددی به بازار عرضه می شود.
 • بست گردان
  از دیگر نام های آن بست 360 درجه می باشد که اغلب برای تغییر زاویه لوله استفاده می کنند. در واقع این بست امکان حرکت دو لوله متقاطع را بر روی یکدیگر میسر می کند. این نوع بست دارای وزن بیشتری نسبت به دیگر انواع آن دارد که برابر با 1750 گرم می باشد.
 • بست 360 درجه در انواع 2 پیچ، 4 ، 6 و 8 پیچ در بازار موجود بوده و اغلب در صنایع پتروشیمی و پالایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.
 • و بست تخته گیر
  عمده کاربرد این نوع بست در اتصال تخته به داربست بوده و ایمنی کارگران ساختمانی را با ثابت نگه داشتن تخته داربست فراهم می کند. وزنی برابر با 750 گرم دارد و در بسته بندی های 40 عددی به فروش می رسد.

خرید عمده بست داربست

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.