خرید لوازم داربست در تهران

خرید لوازم داربست در تهران


خرید لوازم داربست در تهران

لوازم داربست برای سهولت در استفاده از داربست کاربرد دارد. در واقع لوازم داربست از اجزای جدایی ناپذیر داربست می باشد و بدون آن نمی توان از داربست استفاده نمود. این اتصالات باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند تا بتواند داربست را به خوبی مهار کنند.

خرید لوازم داربست در تهران

خرید لوازم داربست در تهران

لوازم داربستی در تهران

لوازم داربستی در تهران ، داربست سازه ای فلزی یا چوبی است که برای مکان هایی که دسترسی به آنها برای تعمیر یا ساخت دشوار است، به کار می رود. اما برای استفاده از داربست ها به یک سری اتصالات نیاز است که بدون آنها نمی توان از داربست استفاده کرد. لوازم داربست جزء جدایی ناپذیر داربست ها می باشد. در این قسمت با انواع لوازم داربست آشنا می شوید:

بست اتصال

بست های اتصال از جنس لوله می باشد که اجزاء تشکیل دهنده آن 2 عدد مهره دور 19 و 2 عدد پیچ اتصال می باشد که کاربرد آن زمانی است که می خواهند دو لوله را بهم متصل نمایند.

بست چهار پیچ گردان

جنس بست چهار پیچ گردان از داکتیل می باشد که از 2 عدد کنده، 2 عدد برگ، 4 عدد پیچ تی، 4 عدد واشر 3 میل و یک عدد پیم 28*16 تشکیل شده است.

بست تیرآهنی

بست های آهنی از جنس داکتیل است که از یک عدد مهره دور 21، یک عدد واشر 3 میل دور 24، یک عدد پیم 9*45، یک عدد پیچ 14*70 و یک پیچ چشمی و یک لوله تشکیل شده است.

بست مغزی

جنس بست مغزی از داکتیل است که جهت اتصال دو لوله استفاده می شود.

بست کفی

از این بست برای اتصال یک لوله استفاده می شود و به عنوان پایه کاربرد دارد. از بست کفی در محل هایی که فاقد سرامیک باشد، استفاده می شود.

بست دو پیچ

بست دو پیچ با دارا بودن یک عدد کنده، 2 عدد برگ، 2 عدد پیچ تی 2، 2 عدد واشر 3 میل دور 23، 2 عدد پیم 9*45 برای بست دو لوله استفاده می شود. همچنین از این بست ها در برای پروژه هایی که زاویه 90 درجه دارند، مورد استفاده قرار می گیرند.

بست چهار پیچ

بست چهار پیچ از 2 عدد برگ، یک عدد کنده، 4 عدد واشر 3 میل و 4 عدد پیچ تی تشکیل شده است و جنس آن از داکتیل می باشد. از بست چهار پیچ در پروژه های دارای زاویه 90 درجه هستند، استفاده می شود.

بست چهار پیچ FB

بست چهار پیج FB دارای 2 عدد برگ، 1 عدد کنده، 4 عدد پیچ تی، 4 عدد مهره دور 21 و 4 عدد واشر 3 میل می باشد. از این بست ها در پروژه هایی که زاویه آن 90 درجه است، استفاده می شود.

پیچ اتومات داربست

پیچ اتومات داربست از سیم های استاندارد پیچ با گریدهای 1008 و 1010 و از جنس انیل فسفات تشکیل شده است که باعث می شود عمر محصول دو برابر شود.

فروش لوازم داربست در تهران

فروش لوازم داربستی در تهران ، همانطور که می دانید از داربست در مکان هایی استفاده می شود که دسترسی به آن مکان ها دشوار است. جنس داربست هم میتواند از فلز باشد و هم از چوب. از داربست گاهی برای تکیه گاه دیگر بخش های سازه نیز استفاده می شود.

تهیه و ساخت داربست بسیار مهم می باشد زیرا در صورت عدم استحکام، احتمال فرو ریختن داربست و تلفات جانی بسیار زیاد است. داربست هایی که از فلز تهیه شده اند، دارای ابعاد مختلفی می باشد که عبارتند از لوله های 6 متری و 3 متری.در هنگام نصب داربست باید به نکات مهمی توجه کرد که در ادامه به توضیح آن می پردازیم.

  • پایه های عمودی داربست در استحکام داربست نقش مهمی دارند و حداکثر باید 2 متر از هم فاصله داشته باشند.
  • داربست باید از استاندارد کافی برخوردار باشد.
  • از بست هایی با زاویه قائم برای اتصال لوله داربست در حالت عمود استفاده می شود. حداکثر باری که این بست ها می توانند تحمل کنند، 6/3 کیلو نیوتن می باشد.
خرید لوازم داربست در تهران

خرید لوازم داربست در تهران

قیمت لوازم داربست در تهران

برای اینکه کار با داربست با راحتی بیشتری انجام شود، از لوازم مربوط به آن استفاده می شود و در واقع جزء جدایی ناپذیر داربست می باشد. در ادامه به معرفی بست های داربست می پردازیم.
بست اتصال، بست گردان، بست H یا آهنگیر، بست مغزی، بست کفی، بست تک پیچ و اتصال 20 و 17 ، بست فلزی چرخشی، بست کمکی نگهدارنده، بست کلاهکی و بست پیوندی یا زبانه ای.

فروش انواع لوازم داربستی در تهران

فروش انواع لوازم داربستی در تهران ، لوله های داربست، لوله های فولادی هستند که از آنها برای ساختمان سازی استفاده می شود.. داربست ها دارای لوازم داربستی مختلفی هستند که در ادامه به توضیح آنها می پردازیم.
بست فلزی چرخشی
بست کمکی نگهدارنده
بست کلاهکی
بست زبانه ای
بست تک پیچ
بست دو پیچ
بست گردان
بست آهنگیر H
بست مغزی

از دیگر لوازم داربستی در تهران می توان به موارد زیر اشاره کرد:
لنگر یا مهاربند داربست پیچی
کفشک یا پایه فولادی
چرخ های فولادی
آچار دوسر رینگ
طناب ایمنی
کفش مخصوص
شبکه های توری حفاظتی

خرید و فروش لوازم داربستی در تهران

داربست از مهم ترین لوازمی است که در صنعت ساختمان کاربرد دارد و از آن مهم تر لوازمی است که برای راه اندازی داربست ها مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع برای راحتی استفاده از داربست، از بست های داربست استفاده می شود. کیفیت لوازم داربست از مسائلی است که اگر به آن توجه نشود، ممکن است خطرات جبران ناپذیری را برای افرادی که با آنها کار می کنند، به وجود آورد.

خرید و فروش لوازم داربست در تهران با مناسب ترین قیمت در زمان کوتاه هدف ما است. اگر می خواهید لوازم داربست خود را به فروش بگذارید، ما بهترین خریدار لوازم شما هستیم. جهت ارتباط با ما می توانید با شماره های داخل آگهی تماس بگیرید.

خرید لوازم داربست در تهران

خرید لوازم داربست در تهران

خرید لوازم داربستی در تهران

خرید لوازم داربستی در تهران ، جنس لوله های داربست از فولاد می باشد و این ویژگی باعث می شود که لوله ها دارای استحکام بالایی باشند و داربست علاوه بر تحمل وزن خود که بر روی همدیگر قرار می گیرند، بتواند وزن کارگران را نیز تحمل کند. کیفیت بالای داربست باعث می شود که کارگران از ایمنی بالایی برخوردار باشند و سلامتی آنها را تضمین کند. این لوازم جزء جدایی ناپذیر داربست ها هستند که باعث می شود روند نصب داربست با سهولت بیشتری انجام شود.

اگر خواهان خرید لوازم داربستی در تهران با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت هستید ، می توانید با مجموعه داربست عرشیا تماس گرفته و لوازم مورد نیازتان را تهیه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.