لوله فلزی

خرید لوازم داربست فلزی

راهنمای خرید لوازم داربست فلزی موضوع بسیار پیچیده‌ای نخواهد بود. این محصولات از گوناگونی بسیار زیادی برخوردار نیستند، اما به دلیل ارتباط مستقیم این محصولات با جان افراد، در هنگام انتخاب این مقاطع فولادی، باید به نکات بسیار زیادی توجه داشته باشید.

در این مقاله سعی خواهیم کرد تمام این نکات را پوشش دهیم تا شما راهنمای کاملی در زمینه خرید لوازم داربست فلزی در اختیار داشته باشید.

 

سرتیترها

نکاتی که قبل از خرید لوازم داربست فلزی باید بدانید.

لوله داربست از نظر کاربرد گستردگی فراوانی ندارد اما حجم استفاده از این محصول فولادی به اندازه‌ای بالا است که کمتر کسی را پیدا خواهید کرد که این محصولات را تا به حال ندیده باشد. این نوع لوله که زیر مجموعه لوله‌های صنعتی قرار می‌گیرد، برای انتقال مواد استفاده نمی‌شود. در انتخاب این محصولات به گزینه‌های متنوعی بر نخواهید خورد. اما نکانی را به دلیل نقش مهم این مقاطع فولادی در امنیت جانی افراد باید در نظر داشته باشید.

 

نحوه ساخت لوله داربست چگونه است؟

روش ساخت این محصولات فولادی شبیه به انواع دیگر لوله‌های صنعتی است. ورق مستطیلی بعد از عبور از غلطک رول می‌شود و دو سر ورق که در یک خط به هم رسیده‌اند توسط عملیات جوشکاری به یکدیگر متصل می‌شوند.

این نوع لوله بر خلاف انواع دیگر لوله‌ها توسط فشار آب یا گاز تست نمی‌شود؛ به همین دلیل است که به آن لوله تست مردود و یا پلیسه می‌گویند.

این موضوع به این معنی نیست که این مقاطع فولادی تحت هیچ آزمایشی قرار نمی‌گیرند، بلکه نیاز به تست‌های هیدرواستاتیک ندارند و در عوض مقاومت آنها در برابر فشار مورد سنجش قرار می‌گیرد.

خرید لوازم داربست فلزی

 

راهنمای خرید لوازم داربست فلزی

در هنگام خرید این محصول به دلیل مصرف بالایی که در ساختمان سازی و بسیاری از پروژه‌های صنعتی دارد، نیاز به یک راهنمای خرید جامع در این زمینه خواهید داشت. همچنین مشاوران خبره در هنگام انتخاب این محصول، کمک مهمی برای تهیه این مقاطع فولادی هستند.

از تغییرات لحظه‌ای نرخ لوله داربست اطلاع داشته باشید.

به طور روزانه قیمت انواع پروفیل‌های فولادی در سایت به روز رسانی خواهد شد. با مراجعه به صفحه مربوط می‌توانید از آخرین قیمت لوله داربست مطلع شوید.

سوال متداول

۱- لوله‌های داربستی در چه ضخامت‌هایی عرضه می‌گردد؟

لوله‌های داربستی را در انواع سبک، متوسط و سنگین که در ضخامت‌های ۲، ۲٫۵ ، ۳ و ۴ میلی‌متر تولید و عرضه می‌گردند .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.