خرید لوازم داربست

خرید لوازم داربست


خرید لوازم داربست

اتصال‌هایی که بین داربست‌ها صورت می‌گیرد، به کمک لوازم داربست انجام می‌شود. کیفیت لوازم داربست از اهمیت زیادی برخوردار است، چرا که باعث استحکام و نصب سریع داربست می‌شود و باید به گونه‌ای باشد که بتواند داربست را به خوبی مهار کند.

لوازم داربست به عنوان جزئی جدایی ناپذیر از داربست، از محصولات فولادی پرکاربرد هستند که نصب و اجرای آن‌ها به توانایی و مهارت‌های خاصی نیازمند است.

خرید لوازم داربست

خرید لوازم داربست

لوله داربست چیست ؟

داربست سازه ای است که برای ساخت، تعمیر و نوسازی سازه ها استفاده می شود و به شکل شبکه ای اجرا می شود. لوله داربست ها قدمت طولانی در اجرای پروژه های ساختمانی دارند که در گذشته از چوب برای ایجاد آنها استفاده می شد.

معماران، سنگ کاران و کارگران از آن برای ساخت و تعمیر سازه استفاده کرده اند و باید یک داربست خوب مقاومت بالایی در برابر وزن افراد، مصالح و همچنین وزش باد داشته باشد. داربست ها اگر به صورت درست اجرا نشوند امکان ریزش بخشی از آن یا تمام داربست وجود دارد.

امروزه از لوله های ۶ و ۳ متری، بست و اتصال داربست برای اجرا استفاده شده که به علت مقاومت خوب آن در برابر خمش و نصب سریع آن به علت استفاده از بست ها بسیار کاربرد دارد.در فروش لوله داربست و لوازم داربست کیفیت بالا بسیار مهم است که لوازم داربست عرشیا این کیفیت را دارا می باشد.

لوازم داربست

به طور کلی  لوله داربست و لوازم داربست به صورت زیر می باشد :

لوله داربست : به صورت ۶ متر به فروش رسیده که در صورت نیاز به ۳ متر بریده می شود.

بست داربست : بست گردون، چهارپیچ سبک و سنگین نشکن که باید کیفیت بالایی داشته باشند.

اتصال داربست : اتصال ۱۷ و ۲۰ سانت که باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند.

پیچ داربست : برای محکم کردن اتصالات و بست داربست استفاده می شود.

لوازم داربست چدنی داکتیل

و…

خرید لوازم داربست

خرید لوازم داربست

نکات ضروری برای اجرای داربست

تراز بودن لوله های داربست عمودی : لوله های داربست باید در یک راستا اجرا شوند به صورتی که اگر از یک طرف داربست به لوله های عمودی نگاه کنیم تنها یک لوله دیده شود و مابقی در راستای آن دیده شوند.

فاصله لوله های داربست: فاصله این لوله ها نباید از ۲ متر بیشتر شود.

بست با زاویه قائم: از این نوع بست برای برای اتصال لوله های داربست به صورت عمودی استفاده شود.

لوله های مهار: برای افزایش مقاومت داربست از لوله های مهار استفاده شود.

لوازم داربست عرشیا با توزیع و فروش لوله داربست و لوازم داربست از بهترین تولید کنندگان لوازم داربست مانند لوله و فروش بست داربست مانند بست H ، بست آهنگیر، بست گردان، بست چهارپیچ، اتصال (رابط)  و … و پیچ داربست در بازار تهران است.

خرید لوازم داربست

خرید لوازم داربست

برای اطلاع از آخرین قیمت های لوله، بست و لوازم داربست می توانید به سایت لوازم داربست عرشیا مراجعه کنید و با ما تماس حاصل کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.