داربست فلزی

خرید لوازم داربست

معرفی و شناسایی لوازم داربست فلزی

به طور کلی داربست فلزی نوعی سازه است از جنس فولاد که از یکسری لوله داربست فلزی، اتصالات مربوطه و بست داربستی تشکل شده. فولاد باعث می شود استحکام لوله داربست فلزی بسیار بالا رود و داربست فلزی توانایی تحمل وزن خود و کارگران مشغول به کار در ارتفاع را داشته باشد. نتیجه اینکه لوله داربست استاندارد باعث ایمن شدن کارگران و حفظ سلامتی ایشان می گردد. مشخصا لوازم داربست فلزی به دلیل سهل کردن روند نصب داربست  مورد استفاده دارد. لوازم داربست فلزی جزئی لاینفک از داربست فلزی به حساب می آید چرا که اتصال لوله داربست فلزی و تبدیل به سازه اصلی داربست، توسط لوازم داربست فلزی انجام می گیرد. جنس و کیفیت این دست لوازم می بایست به گونه ای باشد که داربست فلزی را به خوبی کنترل کند تا بهترین نتیجه حاصل شود. شما عزیزان می توانید با تماس گرفتن با پشتیبانی و بهره گیری از دانش و تجربه کارشناسان تیم  داربست از قیمت لوله داربست ، قیمت میله داربست ، قیمت لوله داربست فلزی دست دوم ، قیمت اجاره داربست فلزی در ، قیمت نصب داربست فلزی، قیمت بست داربست فلزی در، قیمت داربست فلزی و … مطلع شوید و نسبت به نصب داربست فلزی اقدام فرمایید.درصورت نیاز با شماره 09128447378 تماس بگیرید

انواع لوازم داربست فلزی

لوله داربست فلزی:
لوله داربست یا همان لوله داربستی به لوله های فولادی گویند که هیچ مایعی درون آن جریان نمی یابد و تحت تست آب و گاز نیز قرار نگرفته اند. لوله فولادی سیاه رنگ که برای ساختمان سازی استفاده می شود از همین نوع می باشند. لوله فلزی داربست را می توان مهمترین عنصر لوازم داربست فلزی به حساب آورد. فروش لوله داربست دست دوم در با بالاترین کیفت توسط تیم داربست انجام می پذیرد. بهترین نوع لوله داربست را ما بخواهید. در هنگام استفاده از لوله داربست فلزی دقت نمایید که این دست لوازم داربست فلزی به هیچ وجه آغشته به روغن، گچ و سیمان نباشد.
بست لوله داربستی
:
بست لوله داربستی از متداول ترین لوازم داربست فلزی در است. بست داربست برای داربست بندی به کار می رود و به طور معمول از بست زبانه ای یا پیوندی و برخی از بست های چهار پیچ، تک پیچ، دو پیچ، آهن گیر اچ، بست کمکی یا نگهدارنده، بست کلاهکی، بست فلزی چهار پیچه، بست فلزی چرخشی، تیر آهنی و مغزی تشکیل می شود.

انواع بست داربست فلزی

بست فلزی چهار پیچ (فولادی):
بست فلزی چهار پیچ را که جزو لوازم داربست فلزی به حساب می آید بسیار زیاد در داربست بندی کاربرد دارد. وزن این بست داربست حدود هزار و ششصد و پنجاه گرم است و جالب اینکه می تواند وزنی معادل هزار و دویست کیلوگرم را متحمل شود! این بست داربست به واسطه چهار عدد پیچ و مهره به لوله داربست مجاورش متصل می گردد. طول بست فلزی چهار پیچ را حدود ده سانتی متر گزارش می کنند.
بست فلزی چرخشی
:
بست فلزی چرخشی یکی از دیگر از لوازم داربست فلزی می باشد و مشخصه اش این است که از دو قسمت مجزا تشکیل شده و به واسطه پین فولادی به همدیگر اتصال برقرار می کنند. به این ترتیب است که این نوع بست فلزی چرخشی توان حرکت چرخش وار سیصد و شصت درجه کامل را دارا می شود. از این نوع بست داربست برای متصل ساختن لوله فلزی گذری و مورب استفاده می شود. این نوع بست داربست با وزنی معادل هزار و هفتصد گرم توانایی متحمل شدن فشار هزار کیلوگرمی را دارد.
بست کمکی یا نگهدارنده
:
از بست کمکی و نگهداره که جزیی دیگر از لوازم داربست فلزی  به شمار می رود برای افزایش مقاومت و استحکام بست داربست ساده بهره می برند. مکان جای گیری این نوع بست دقیقا پایین بست فلزی می باشد. از بست کمکی و نگهدارنده عموما برای انواع داربست فلزی معلق و در کلف داربست های فلزی که قرار است وزن بسیار زیادی را متحمل شوند استفاده می گردد. بست کمکی وزنی معادل ششصد گرم دارد و استحکام بست داربست ساده را تا حدود دوهزار و هفتصد کیلوگرم بالا می برد. بست کمکی می تواند نقش بسیار مهمی در بهبود عملکرد کلی داربست فلزی ایفا کند و کار اجرا داربست فلزی با کیفیت بالا انجام پذیرد.

1553016337 Accessories 11553016336 ittings 250x250 1

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.