دستورالعمل ایمنی داربست

خرید لوله داربست

 

داربست های ساختمانی سازه هایی فلزی هستند که دسترسی به نقاط دشوار ساختمان را در هنگام ساخت و ساز امکان پذیر می کند.

برای ساختن داربست فلزی استفاده می‎شود. علت استفاده از این لوله‌ها تحمل نیروهای وزنی بوده و هیچ‌گونه سیالی از درون آن‌ها منتقل نمی‌گردد.

لوله داربستی باید بسیار قوی و محکم باشد و ساخت داربست نیز به مهارت کافی نیاز دارد زیرا در صورت فروریختن یک داربست خطر تلفات جانی بسیار زیاد است.

از انواع لوله داربستی می توان به داربست چکشی ستاره ای، داربست مثلثی و داربست چکشی کاسه ای اشاره کرد. این لوله در سایزهای مختلفی عرضه می‌شوند که پرکاربردترین آن‌ها لوله نمره ۵ است که سایزی معادل ۱-۱/۲ اینچ دارد.

 

خرید لوله داربست 

خرید لوله داربست 

 

قیمت لوله داربستی

قیمت فروش لوله داربستی در سایت عرشیا داربست نسبت به سایر لوازم داربست فروشی ها  با توجه به کیفیت خوب این لوله‌ها بسیار مناسب است.

سایزهای معمول که برای لوله‌های داربستی استفاده می‌شود در طول‌های ۶ متری و ۳ متری و ضخامت‌های ۲ تا ۳ میلی‌متر است که همراه با یک سری بست و قالب با توجه به ارتفاع ساختمان در تعداد بالا به هم متصل می‌شود.

ازاین‌رو قیمت لوله داربست برای کاهش هزینه برای شرکت‌های فعال در حوزه ساختمان و صنعت حائز اهمیت است.

شما مشتریان محترم می‌توانید با انتخاب هریک از انواع لوله داربستی، قیمت آن را در سایت ما مشاهده فرمایید و در صورت تمایل جهت خرید لوله داربستی اقدام نمایید.

 

خرید لوله داربست 

خرید لوله داربست 

 

راهنمای خرید لوله داربست :

جهت تأمین لوله داربست ازداربست عرشیا پس از مشاهده لیست قیمت لوله داربستی، با برقراری تماس و

اعلام درخواست خرید توسط مشتری، پیش فاکتور فروش (شامل مشخصات فنی و ابعادی محصول، قیمت، شرایط پرداخت و تسویه، تاریخ بارگیری و تحویل و …) توسطعرشیا داربست صادر و برای خریدار ارسال می‌گردد.

بعد از تائید پیش‌فاکتور توسط خریدار و پرداخت طبق شرایط مشخص‌شده، بارگیری، حمل و تحویل محصولات موردنظر انجام می‌پذیرد.

 

نکات مهم جهت خرید:

• لیست قیمت‌های ارائه‌شده در سایت عرشیا داربست در ابتدای روز، به‌روزرسانی می‌شوند. با توجه به نوسانات موجود در بازار، توصیه می‌شود جهت اطمینان از قیمت نهایی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

• در صورت نیاز به حضور بازرس و یا ارائه مدارک فنی کالا، حتماً پیش از ارائه پیش‌فاکتور موارد موردنظر را به کارشناسان فروش اعلام فرمایید. ضمناً شما می‌توانید قبل یا حین خرید از خدمات مشاوره‌ای و مهندسی این مجموعه شامل موارد ذیل استفاده نمایید:

  1. ۱- مشاوره جهت انتخاب مواد مناسب با توجه به کاربرد صنعتی آن
  2. ۲- مشاوره جهت مطابقت کالای درخواستی با استانداردهای بین‌المللی و ملی

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.