خرید داربست در تهران

خرید و فروش لوازم داربست

داربست یک سازه ای از جنس فولاد است که از اتصال تعداد زیادی لوله داربست، بست داربست و دیگر لوازم داربست تشکیل شده است. از داربست در صنعت ساخت و ساز استفاده زیادی می شود و برای سهولت دسترسی به نقاطی که نقطه کور هستند مناسب می باشد. یک داربست باید از استاندارد و ایمنی بالایی برخوردار باشد و مقاومت…

خرید و فروش لوازم داربست داربست یک سازه ای از جنس فولاد است که از اتصال تعداد زیادی لوله داربست، بست داربست و دیگر لوازم داربست تشکیل شده است. از داربست در صنعت ساخت و ساز استفاده زیادی می شود و برای سهولت دسترسی به نقاطی که نقطه کور هستند مناسب می باشد.

یک داربست باید از استاندارد و ایمنی بالایی برخوردار باشد و مقاومت آن به حدی باشد که بتواند وزن چندین نفر بر روی تخته داربست را تحمل نماید. لوازم داربست باید از بهترین کیفیت ممکن برخوردار باشند و توانایی کنترل داربست را داشته باشند. فاصله مناسب داربست با ساختمان از نکاتی است که در هنگام نصب باید به آن توجه داشت. بهترین فاصله معمولا فاصله 30 یا 40 سانتی متری می باشد.

انواع لوازم داربست

لوله داربستی

لوله داربست جزء اصلی یک داربست می باشد و لوله ای توخالی است که هیچ گونه سیالی از آن عبور نمی کند و به همین علت هیچ گونه آنالیز و تستی بر روی آن انجام نمی شود. جنس این لوله ها از فولاد یا گالوانیزه می باشد. لوله داربست در سایزهای مختلفی وجود دارد که معمول ترین آن لوله 11.2 اینچی یا نمره 5 می باشد. این لوله ها در طول های 3 و 6 متری وجود دارند که بسته به ارتفاع ساختمان می توان هر یک از سایزها را انتخاب کرد.

خرید و فروش لوازم داربست

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.