فروش بست گردان

فروش بست گردان


فروش بست گردان

برای داربست بندی یک سازه موقت با داربست فلزی نیاز به مواردی همچون لوله داربست ، بست داربست ، مغزی داربست و اتصال داربست می باشد. قیمت بست داربست بستگی به نوع بست و وزن آن دارد برای اطلاع از قیمت ها با شماره های تماس داربست عرشیا تماس بگیرید.

شماره تماس:

02166313769

09128447378

قیمت فروش بست داربستی رقابتی بوده و داربست عرشیا سعی دارد تا مناسبترین قیمت را به مشتری های خود ارائه دهد.

تمامی بست های موجود استاندارد بوده و دارای بالاترین کیفیت می باشند.

مراحل تولید بست داربست فلزی

بست های داربست از جنس چدن داکتیل و در اوزان ۱٫۳۰۰ گرم الی ۱٫۶۵۰ گرم ، در برندهای مختلف تولید می گردد.

بست چهارپیچ دارای ۲ عدد برگه و ۱ عدد کنده می باشد.

این قطعات توسط ۴ عدد پیچ و ۴ عدد مهره و ۴ عدد واشر مونتاژ می گردد.

مراحل تولید بست چهار پیچ عبارتند از : ریخته گری قطعات کنده و برگ ، خرد کردن و جداسازی قطعات ، ماشین کاری قطعات ، شات کردن قطعات ، کنترل کیفی قطعات و پلیسه گیری ، مونتاژ ، کنترل کیفیت محصول مونتاژ شده ، بسته بندی .بست چهار پیچ برای اتصال دو لبه لوله به حالت تقاطعی و ۹۰ درجه در تمام سطوح کاری کاربرد دارد.

بست داربست بدون لوله داربست کارایی ندارد لوله داربست مشخصات و جزئیات خاص خود را دارد برای اطلاع از قیمت روز انواع لوله داربست سبک و سنگین و جزئیات و مشخصات لوله داربست با داربست عرشیا در ارتباط باشید.

انواع بست داربست

بست داربست در چند مدل تولید می گردد که هر کدام در جای خود کاربرد دارد بیشترین مدلی که مورد استفاده قرار می گیرد یست داربست ۴ پیچ است.

از دیگر مدل های بست داربست به موارد زیر می شود اشاره کرد:

  1. بست داربست چهار پیچ
  2. بست تک پیچ
  3. بست دو پیچ
  4. بست گردان
  5. بست h

بست چهار پیچ دو عدد لوله داربست را به صورت ۹۰ درجه به هم وصل می کند برای اینکه بتوان زاویه لوله را تغییر داد از بست گردان استفاده می شود. معمولا وزن بست گردان داربست نسبت به بست های دیگر سنگین تر است.

بست دو پیچ کاربرد زیادی ندارد.

بست چهار پیچ

فروش بست گردان

فروش بست گردان

بست گردان

فروش بست گردان

فروش بست گردان

بست دو پیچ

فروش بست گردان

فروش بست گردان

بست گردان چیست؟

بست گردان از جنس چدن داکتیل است. بست گردان این امکان را به نصاب می دهد که بتواند دو لوله داربست را روی یکدیگر عمود بچرخاندو
اجزای تشکیل دهنده بست گردان:
از 2 عددبرگه و 1عدد کنده (2عدد نیمه کنده که با پیم به همدیگر متصل شده است) تشکیل شده است. این قطعات توسط 4عدد پیچ، 4عدد مهره و 4عدد واشر به همدیگر مونتاژ می شوند.

در خرید بست داربست به این موارد توجه کنید

معمولاً دو گروه برای خرید داربست اقدام می کند که گروه اول پیمانکاران حرفه‌ای هستند و گروه دوم کسانی هستند که به فکر استفاده از داربست اجاره ای به عنوان کسب درآمد هستند. این دو گروه باید بست داربست را به عنوان یکی از متعلقات مهم انتخاب کنند و در ادامه خواهیم گفت که باید به چه نکاتی توجه کنند:

تنوع در طراحی در نظر گرفته شده برای بست ها

این احتمالا اولین و مهمترین فاکتور تاثیرگذار در خرید بست داربست است که هم ویژگی‌های فنی و هم ویژگی های ساختاری آنها را تحت تاثیر قرار می دهد. مثلاً در بندهای قبلی اشاره کردیم که برای این بست ها مدل های تک و دو پیچ و همچنین چهار پیچ در نظر گرفته شده که محل بکارگیری هر کدام از آنها با یکدیگر متفاوت است.

ضمن اینکه طراحی بست گردان و بست h نسبت به مدل های دیگر متفاوت بوده و این به پیمانکاران در پیاده‌سازی داربست های مختلف کمک می کند. پس در وهله اول این طراحی را در نظر بگیرید تا به کمک آنها امکان تغییر زاویه داربست را داشته باشید.

وزن بست داربست و جنس آن ها

شرکت های تولید کننده بست داربست یا تولید کننده اتصالات داربست برای تولید متعلقات داربست ها مانند بست داربست از چدن داکتیل استفاده می کنند. چدن داکتیل یک نوع آلیاژ بسیار محکم از آهن است که مقاومت کششی بسیار بالایی دارند و توانایی تحمل وزن آن بالاست.

در ضمن با توجه به تغییراتی که در اندازه بست های به وجود می آید، تغییراتی در وزن آنها هم رخ می دهد که طبیعتاً معیار انتخاب ما محسوب می شوند. این موضوع می تواند وزن نهایی داربست و در نتیجه میزان باربری آن را هم تحت تاثیر قرار دهد.

طراحی داربست را در نظر بگیرید

در حین اجرای داربست در پروژه های ساخت و ساز ممکن است تغییرات متفاوتی در جهت قرار گیری لوله ها به وجود بیاورید که برای بستن آنها به یکدیگر باید از یک نوع بست خاص استفاده کنید. مثلاً در برخی موارد استفاده از بست دو پیچ کفایت می‌کند، اما در برخی از پروژه ها باید از بست گردان چهارپیچ استفاده شود تا به‌خوبی فضا را پوشش دهد. این یعنی شما در هنگام خرید بست باید به شکل دقیق بدانید که به دنبال چه محصولی هستید و قرار است که چه کاری برای شما انجام دهد.

قیمت بست داربست

فاکتور مهم دیگری که احتمالاً در جریان خرید بست داربست به آن توجه می‌کنید، قیمت پیشنهاد شده از طرف شرکتهای فروشنده است. طبیعتاً این قیمت‌گذاری بر مبنای فاکتورهای مختلفی مانند جنس بدنه و اندازه آنها صورت می گیرد. در کنار آن باید موارد دیگری مانند نوع طراحی صورت گرفته برای بست و همچنین شکل در نظر گرفته شده برای آن را در نظر بگیریم که طبیعتاً به انتخاب ما کمک می کند.

قیمت بست داربست دست دوم با بست نو تفاوت دارد.

در گروه داربست عرشیا به عنوان یک گروه فنی و با سابقه این اطمینان را به شما می دهیم که بهترین بست های داربست را با بهترین کیفیت می توانید از گروه ما بخرید. فقط کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید تا اطلاعات دقیق و فنی محصولات را در اختیار شما قرار دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.