فروش داربست در تهران

فروش داربست در تهران


فروش داربست در تهران

یکی از پرکاربردترین تجهیزات ساختمانی و عمرانی داربست می باشد. که تقریبا در تمامی پروژه های ساخت مورد استفاده قرار می گیرد.  داربست یک ساختار موقت است که در مواردی مثل کمک کردن به رساندن مواد ساخت و ساز به افراد جهت ساخت ، تعمیر و نگهداری و تعمیر ساختمان ها و پل ها و غیره به کار می‌رود و داربست انواع مختلف در ابعاد و کاربردهای متعدد می باشد.

فروش داربست در تهران

فروش داربست در تهران

فروش داربست برای این چنین کارها مناسب بوده و بدون داربست این کارها امکان پذیر نمی باشد. فروش داربست با قیمت مناسب بر ساخت و ساز اهمیت زیادی دارد. با توجه به کیفیت و ضخامت لوله داربست قیمت فروش داربست متغیر می باشد.

یکی از عواملی که بسیار مورد توجه خریداران می باشد مناسب بودن قیمت داربست و خرید آن به قیمت روز می باشد. فروش داربست با توجه به کیفیت لوله ، نوع لوله،  روش تولید لوله داربستی ، جنس لوله و غیره تعیین می‌شود و از آنجایی که لوله های داربستی از جنس فولاد می باشد و فولاد از اجناس مورد معامله در بورس می باشد ، وابستگی زیادی به نوسانات ارزی دارد و در هنگام فروش ، قیمت روز لوله داربست مورد توجه قرار می‌گیرد.

لوله داربست و تمام لوازم اجرایی داربست توسط شرکت های مختلف داخلی و خارجی تولید می‌شود و از طریق شرکت‌های معتبر توزیع و پخش می شود. به همین دلیل فروش داربست در برندهای مختلف صورت می‌گیرد و با توجه به استانداردهای که در آن به کار رفته قیمت متفاوت می باشد.

همچنین قبل از فروش داربست لوله آن مراحل تست و سنجش پشت سر گذاشته و پس از  اینکه مورد تایید کارشناسان قرار می گیرد و برای فروش به بازار عرضه می شود.

چون فروش داربست به صورت نو و دست دوم صورت می گیرد قیمت آن با هم تفاوت زیادی دارد. همچنین فروش داربست چوبی و فلزی و معلق ، پایه دار ،مثلثی ، چکشی نیز با هم متفاوت می باشد. اجزای تشکیل دهنده داربست و لوازم استفاده شده در آن ها با هم فرق می‌کند.

فروش داربست و کاربرد آن و میزان استفاده  لوله های داربست نو و دست دوم در قیمت آن تاثیرگذار می‌باشد ، پس جنس فولاد و حجم میله‌های داربست قیمت آن را مشخص می کند و قیمت فروش داربست ها بستگی به نرخ نامه صنف مصالح ساختمانی دارد.

فروش داربست در تهران

فروش داربست در تهران

قیمت داربست فلزی

داربست فلزی سازه قوی و مطمئن می باشد ، که در اکثر مواقع دقیقاً همانی است که مشتری نیاز دارد. با توجه به اینکه داربست فلزی علاوه بر کاربرد ساختمانی کاربردهای دیگری نیز در زمینه های مختلف دارد. از این رو قیمت داربست بندی جهت فعالیتهای ساختمانی ، داربست هیات و نمایشگاه و داربست چهار پایه چرخدار با هم متفاوت می باشد.

هر چه پروژه های ساخت و ساز بزرگتر و حجم و ارتفاع بیشتری داشته باشد ، قیمت داربست با هم تفاوت دارد و نزدیکی و دوری اکیپ نصاب در قیمت داربست فلزی بی‌تاثیر نمی‌باشد. قیمت داربست فلزی به سادگی قابل محاسبه نمی باشد ، چون در تعیین قیمت نصب و اجرای داربست تو رفتگی و بیرون آمدگی ساختمان که گاه موجب مصرف بیشتر لوله و زمان می شود و نبز تعداد نیروی مورد نیاز در مواردی که لوله باید برای مسافت بیشتر جابجا شود محاسبه می گردد.

همچنین مساحت ارسال داربست نیز در قیمت آن موثر می باشد ، و قیمت های داربست فلزی برای یک نما با قیمت داربست برای ساختمانهایی که بیش از یک نما داشته باشند متفاوت می باشد. در واقع داربست های فلزی نو و دست دوم و جنس لوله و بست ها ، فروش و یا نصب و اجاره در قیمت  تفاوت زیادی دارند.

قیمت فروش داربست فلزی را اتحادیه داربست در همان منطقه بر اساس آکبند و دست دوم بودن مشخص می‌کند و قیمت نصب و اجاره داربست نیز بر اساس متراژ استفاده از لوله ها و ارتفاع آنها مشخص می‌کند، که معمولاً هرچه متراژ بالا تر و فضای اشغال شده بیشتر باشد به قیمت داربست فلزی افزوده می‌شود.

همچنین نصب داربست چاله آسانسور و داربست چهار پایه چرخدار و هزینه نصب داربست فلزی جهت زیر بتن باهم متفاوت می باشد. قیمت نصب داربست فلزی به صورت ماهانه محاسبه می‌شود و از این جهت اگر داربست بین یک روز و یک ماه در محل باقی بماند هزینه یک ماه دریافت می گردد و همچنین نحوه محاسبه قیمت داربست ها به صورت حجمی محاسبه می شود.

یعنی با توجه مترمربع فضایی که اشغال می کند تا ارتفاع مشخص در صورت افزایش ارتفاع به تناسب آن به قیمت آن افزوده می شود. در اکثر مواقع قیمت داربست فلزی پس از بازدید از محل کار و کاربرد آن مشخص می‌شود.

فروش داربست در تهران

فروش داربست در تهران

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با لوازم داربست عرشیا در ارتباط باشید.

شماره تماس

02166313769

09128447378

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.