فروش داربست

فروش داربست


فروش داربست

لوله داربست یا لوله صنعتی یک سازه فلزی است که در صنایع ساختمانی و برای دسترسی به نقاط دشوار ساختمان که به تعمیر یا ساخت نیاز دارند، مورد استفاده قرار می گیرد. جنس فلزی که برای ساخت داربست از آن استفاده می شود، از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

علاوه بر این مورد، مهارت سازنده آن نیز مهم است زیرا در صورت عدم رعایت این موارد، ممکن است داربستی که استفاده می شود از استحکام کافی برخوردار نبوده و منجر به ایجاد خطرات جبران ناپذیری شود.

فروش داربست

فروش داربست

فروش لوله داربست

داربست ها لوله های فلزی می باشند که جزء لاینفک صنعت ساختمان سازی بوده و بسیار کاربردی می باشد. این لوله ها باید از استحکام بالایی برخوردار باشد تا بتواند وزن های بسیار بالا را تحمل کند. داربست ها دارای ابعاد مختلف 6 متری و 3 متری می باشد. به دلیل اینکه ساختمان ها دارای متراژهای مختلفی هستند، لوله داربست هایی که استفاده می شوند نیز در ابعاد مختلفی می باشند. در هنگام نصب داربست باید به نکاتی توجه کرد که در ادامه به ذکر آنها می پردازیم:

داربستی مناسب است که شما بتوانید پایه های آن را در یک خط مشاهده کنید.

پایه های عمودی داربست نقش مهمی در مستحکم به شمار آمدن داربست ها دارند و فاصله هر کدام از آنها از همدیگر باید 2 متر باشد.

حداقل بار ایمن برای این بستها 53/0 کیلو نیوتن است.

بست ها معمولا دارای دو نوع چدنی و فرج هستند.

برای خرید لوله داربست باید به مرکزی مراجع کنید که از کیفیت لوله ها و جنس فلز بکار رفته در تولید آنها اطمینان خاطر داشته باشید زیرا در صورت پایین بودن کیفیت آن ممکن است به خطرات جانی جبران ناپذیری منجر شود. فروش لوله داربست در داربست عرشیا با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت عرضه می شود.

فروش داربست

فروش داربست

قیمت لوله داربست

قیمت لوله داربست  افزایش ساخت و ساز باعث شده است که نیاز به بعضی از وسایل و لوازم از جمله داربست بیشتر احساس شود. داربست در مواردی کاربرد دارد که دسترسی به بعضی مناطق ساختمان مانند ارتفاعات امکان پذیر نباشد.

جنس لوله های داربستی متفاوت می باشد که می تواند فولادی و گالوانیزه باشد که خود دارای دو مدل درزدار و بدون درز می باشد و در واقع جنس لوله یکی از عواملی می باشد که می تواند بر قیمت داربست تاثیر بگذارد. از دیگر عومل تاثیرگذار بر قیمت لوله داربست سایز لوله داربست، وزن آن و ضخامت آن می باشد. شما می توانید برای استعلام قیمت لوله داربست با داربست عرشیا در تماس باشید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.