فروش لوله داربست 6 متری

فروش لوله داربست 6 متری


فروش لوله داربست 6 متری

لوله داربست، اسکلت بندی سازه های داربستی را تشکیل می دهد. این لوله ها معمولا در دسته لوله های درزدار قرار دارند که در تولید آن از ورق سیاه استفاده می شود. اصولا لوله های داربستی برای دسترسی به نقاط سخت ساختمان برای ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد. این لوله در دو نوع سبک و سنگین با شرایط وزنی مختلف تولید شده و سایز استاندارد آن شامل قطر خارجی 48.3 و ضخامت دیواره 3.2 میلیمتر در طول 6 متر می باشد.

برای تولید یک سازه داربستی باید لوله های داربستی را به یکدیگر متصل کرد که توسط بست های ویژه این کار امکان‌پذیر می باشد. در لوله داربستی هیچ سیالی منتقل نمی شود زیرا در معرض آزمایش‌های آب و گاز نیست و از این نوع آسیب ها در مصون هستند.

به این نکته نیز باید توجه داشت که از لوله های داربستی به هیچ عنوان برای انتقال مایعات و سیالات استفاده نشود. معروف ترین سایز لوله داربستی لوله با سایز 2.11 اینچ است که در بازار با نام لوله داربستی 5 شناخته می شود. بیشترین ضخامتی که در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد ضخامت 3 میلی‌متر بوده است.

فروش لوله داربست 6 متری

فروش لوله داربست 6 متری

وزن لوله داربست 6 متری

وزن لوله 6 متری داربست به ضخامت لوله بستگی دارد. معمولا لوله 6 متری داربست در ضخامت های 2، 2.5 و 3 میلی متر تولید می شود.

  • وزن لوله داربست 6 متری با ضخامت 2 میلی متر، 13.8 کیلوگرم
  • وزن لوله داربست 6 متری با ضخامت 2.5 میلی متر، 17 کیلوگرم
  • وزن لوله داربست 6 متری با ضخامت 3 میلی متر، 26 کیلوگرم

قیمت لوله داربست به عوامل زیر وابسته می باشد

جنس لوله داربست

وزن لوله داربست که وابسته به ضخامت و سایز لوله داربستی می باشد.

سایز لوله داربست که تعیین کننده اندازه قطر داخلی و قطر خارجی لوله داربست می باشد.

ضخامت لوله داربست که متداولترین ضخامت ۲ و ۲.۵ میلیمتر می باشد.

فروش لوله داربست 6 متری

فروش لوله داربست 6 متری

قیمت لوله داربست

لوله های داربست در دسته لوله های فولادی سیاه قرار داشته که توسط ورق های سیاه تولید می گردند. این لوله ها با توجه به ضخامت دیواره در سه دسته سبک؛ معمولی و سنگین قرار دارند. قیمت لوله داربست براساس وزن و شاخه تعیین می گردد به عنوان مثال قیمت لوله داربستی سبک به صورت شاخه ای پایین تر از انواع معمولی و سنگین می باشد ولی به صورت وزنی این سه لوله در یک محدوده قیمت می باشند.

برای تهیه لوازم و تجهیزات داربست و کسب اطلاعات بیشتر با داربست عرشیا در ارتباط باشید.

شماره تماس

02166313769

09128447378

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.